Chcete se posunout se svou zdravotnickou angličtinou a nevíte kde začít?

 • Cítíte frustraci z toho, že se potřebujete posunout ve zdravotnické angličtině, ale v dostupných informacích se ztrácíte a nedokážete vyfiltrovat to nejdůležitější pro začátek?
 • Když vidíte tlustou učebnici plnou informací, tak ji ani nemáte chuť otevřít?
 • Potřebujete jasně a srozumitelně připravený materiál, ze kterého se můžete připravovat a přibližovat se svému cíli?
 • Je pro vás důležité znát základní slovesa, které se během běžné služby na oddělení často opakují stále dokola?

V průběhu profesního života jsem se průběžně naučila používat zdravotnickou angličtinu a těžím z toho dodnes. Rozhodla jsem se tyto znalosti sdílet k vašemu užitku. Prvním pomocníkem pro vás pracovní sešit/eBook 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE.

Co díky němu získáte?

Čeká na vás praktický pracovní sešit v elektronickém formátu PDF 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH  A SMILE ON YOUR FACE. Uvnitř najdete přehled běžně používaných sloves ve zdravotnických zařízeních, které jako zdravotník při své práci potřebujete každý den. Pokud se je zvládnete naučit, váš život coby zdravotníka v anglicky mluvícím nemocničním prostředí se značně zjednoduší. 

Sama si na své začátky v zahraničí plné nepochopení, zmatků a chyb plynoucích z neznalosti jazyka pamatuji v živých barvách a díky této zkušenosti vám chci usnadnit tu vaši cestu 🙂

Pokud je vaším záměrem takový tahák pro případ, že se zahraniční pacient objeví v české nemocnici, tento eBook vám poslouží pro většinu úkonů, které budete potřebovat.

Nebo jste prostě zvídavá zdravotní sestra, která chce své jazykové vzdělávání více cílit na svůj obor? Není problém.

Jste schopni se učit dané téma sami?

EBook vám nabízí 99 sloves, která se v nemocničním provozu velmi často používají. Kromě konkrétních sloves, jejich výslovnosti jsou na každé stránce k dispozici tři vzorové věty vztahující se k danému slovu. Tyto je možné přeložit v určeném prostoru, rozvíjet konverzace na nabízená témata nebo jednoduše dále obohacovat slovní zásobu díky přeloženému souhrnu vzorových vět v závěru pracovního sešitu. Fantazii se meze nekladou 🙂

YOU CAN DO IT!!!

Zajímá vás, jak eBook vypadá uvnitř?


 • REKAPITULACE eBooku 99 VERBS
  99 sloves, bez kterých se v anglicky mluvící nemocnici prostě nehnete
 • Většina sloves má svou stranu, kde je spolu s výslovností také český překlad
 • Najdete vždy 3 vzorové věty pro dané sloveso, se kterými můžete dále pracovat
 • Vzorové věty vycházejí z běžných situací na oddělení, týkajících se každodenního života zdravotní sestry, díky čemu můžete načerpat velké množství další slovní zásoby
 • V závěru eBooku naleznete volný český překlad vzorových vět, které vám budou krýt záda v případě, že si nebudete jistí českou verzí

Kdo jsem?

Jsem zdravotní sestra s (zkušenosti relevantní k tomuto tématu):

 • mezinárodním vzděláním ( Bachelor of Science in Adult Nursing, University of Edinburgh)
 • zahraniční pracovní zkušeností z nemocnice Prince Sultac Cardiac Center, kde jsem 3 roky pracovala na oddělení Pediatric Cardiology ICU.
 • pracovními zkušenostmi z nadnárodních firem, kde jsem zdravotnickou angličtinu v rámci své pracovní pozice používala na denní bázi
 • se zkušeností s proofreadingem odborných překladů zaměřených na medical english

 

Svou zkušeností pomáhám ostatním sestrám na jejich cestě za lepší zdravotnickou angličtinou. Věřím, že tento eBook že pomůže i na vaší cestě.Kolik eBook 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE stojí?

 Cena tohoto eBooku je 299 Kč včetně DPH. Cenu jsem pro vás nechala poměrně nízkou i přesto, že na českém a slovenském trhu nic podobného neexistuje. Záleží mi na tom, aby pro vás tyto informace byly dostupné.

V eBooku jsou anglická slovesa, která jsem vybrala jako vysoce důležitá pro běžné fungování zdravotní sestry na oddělení. Tato jsem pak konzultovala s dalšími sestrami, které v zahraničí stále působí, protože víc hlav, víc ví 🙂 A díky tomuto procesu věřím, že eBook pomůže i na té vaší cestě.

Když byl eBook ve fázi pouhé myšlenky, tak jsem několik sester poprosila o přehled sloves, které používají ve své praxi velmi často a srovnala je s tím, co bylo v mých přípravách. Všechny se do aktivity velmi rády a zodpovědně zapojily a i díky tomu to sdílení pro vás tento eBook vznikl. 

Teď tyto informace, na které jsme si s ostatními přicházely postupně a někdy také bolestně, jsou připraveny k vašemu užitku.

Moje představa byla vytvořit něco, abyste mohli (jak se říká) WORK SMART, NOT HARD. Něco, kde se s minimálním úsilím dostaví maximální efekt. Tady jsem si jistá, protože znát hlavní slovesa z práce sestry na oddělení je něco, co rozdíl ve vaší praxi udělá.

Ale samozřejmě tomu ten čas musíte dát a naučit se je vy sami, s touto částí už vám nepomůžu 🙂

REFERENCE

CO NA eBOOK 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE říkají ostatní?
Když jsem viděla tento eBook, tak předčil mé očekávání svou jednoduchostí a hodnotou informací zároveň. Kdybych něco takového objevila před pár lety, když jsem sama vyrazila do světa, hodně by mi to pomohlo v integraci do pracovního života v Aj. Bohužel, zdravotnická angličtina má u nás stále nedostatky, tak jsem ráda, že bylo něco vytvořeno člověkem, který je z praxe od lůžka a v těchto podmínkách pracoval.
Pavla ArbelovskáBLS/ACLS Trainer, zdravotní sestra
Myslím, že na českém trhu tento typ knih chybí. Pokud bych měla možnost si takový eBook zakoupit před odletem do Saudi, tak bych byla štastná. Určitě by mi to pomohlo zlepšit moji slovní zásobu a bylo by jednodušší začínat a pochopit, co po mě ostatní v práci chtějí. Napsáno stručně, výstižně a s krásnou grafikou. Jen více takových knížek.
Eva PoláchováZdravotní sestra na NICU
Tento e-book mě překvapil způsobem, jakým je zpracovaný. Moc se mi líbí, jak je přehledný, lehce srozumitelný a doslova překypující množstvím velmi cenných informací, které čeští zdravotníci velmi těžko shánějí. Je vidět, že autorka čerpala ze své bohaté praxe v zahraničí. Kromě 99 klíčových sloves a častých spojení se tak např. dozvíte i o pracovních pozicích, které českém systému neexistují... Podle mě je to knížka, která by neměla chybět v knihovničce žádného zdravotníka.
Renata HrkalováJazyková lektorka, autorka projektu CZECH-ME
E-book je skvěle zpracovaný, přehledný a čtenář se v něm dobře orientuje. Na e-booku se mi dále líbí, že neobsahuje žádná suchá fakta, ale zaměřuje se na praxi a slovní zásobu, kterou upotřebí každý zdravotník. Obzvláště se mi líbí část k překladu, kdy si mohu slovíčko procvičit a zároveň vidím, v jakém kontextu se používá. Také elektronická forma je praktická, e-book si mohu vzít všude sebou a procvičovat slovíčka, kdy mám zrovna chvilku čas. Janin e-book bych doporučila každému, kdo si chce zlepšit svoji odbornou angličtinu ať už pro práci v cizině nebo pro porozumění zahraničním článkům a studiím.
Soňa PoláčkováLékařka, www.sonapolackova.cz
Před pár lety jsem odlétala za prací všeobecné sestry do Saúdské Arábie s téměř nulovou znalostí Medical English. Co bych tenkrát dala za přípravný materiál jako je 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE. Je vidět, že tento eBook tvořila sestra, která v zahraničí také pracovala, protože pracovní sešit obsahuje přesně to, co aktuálně běžně používám v arabské nemocnici. Určitě bych tento studijní materiál doporučila všem sestřičkám, které plánují pracovat v zahraničí.
Hana ŠlechtováICU nurse, Renal Transplant Unit, Jeddah KSA

Přemýšlíte, jestli je tento eBook právě pro vás?

Možná si z různých důvodů nejste jistí, jestli eBook je právě pro vás a jestli jej potřebujete a využijete. 

Prostě se nemůžete rozhodnout. 

To je naprosto v pořádku.

Pro tyto případy nabízím garanci vrácení peněz po dobu 14 dnů. Bez otázek.

 

Doufám, že garance vrácení peněz vám přinesla klid na duši 🙂

K eBooku 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH           THE SHIFT dostanete také BONUS

Záleží mi na tom, abych vás ve vašem učení co nejvíce podpořila.

Vytvořila jsem proto 99 VERBS VOCAB REVIEW. Díky němu budete mít svá slovesa stále na očích a můžete jej používat při učení.

Pokud se vám eBook 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE líbí, objednejte si jej ihned kliknutím níže!