99 VERBS behind the scenes :-)

Konečně je na světě pracovní sešit/cvičebnice 99 VERBS THAT GET YOU THROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE. Sice zatím jen v elektronické podobě, ale i to se počítá 🙂 Jedná se o materiál k jazykovému vzdělávání zdravotníků, který nabízí 99 sloves, která se na nemocničním oddělení používají na denní bázi. Ve výsledku by tomu, kdo potřebuje z jakéhokoliv důvodu ovládnout zdravotnickou angličtinu mohl ušetřit dost času a nervů. S tímto záměrem byl vytvořen.

S tím, že už je hotovo a stálo to tolik energie a času, tak puštění do světa doprovází zvláštní směs pocitů. Skvělý pocit z toho, že se to tak hezky povedlo, úleva – že už je to hotovo, zvědavost na první zpětné vazby od lidí, kteří tento typ produktu potřebují a plno dalšího. Prostě nic, čím bych se chtěla nechat převálcovat 🙂 A to hlavně z toho důvodu, že se jedná o první vlaštovku a je přede mnou stále hodně práce.

Hlavu mám plnou nápadů, tak se je chystám krůček po krůčku realizovat. Vždy když se bude něco chystat, pošlu email 🙂

No a jak přišla myšlenka na 99 VERBS?

Na začátku tohoto projektu jsem začala pracovat na obecném eBooku plném informací potřebných pro orientaci v nemocnici a na oddělení. Už je téměř hotový. Jenže pak jsem si uvědomila, že bych chtěla na rozjezd něco úplně jednoduchého. Materiál, který by studujícímu nabídl informace, díky nimž by při práci v zahraničí pocítil rozdíl. Pokud se je ovšem naučí 🙂 O mojí zkušenosti s prací v zahraničí si můžete přečíst zde>>zde>> :-).

A pak mě z ničeho nic napadl název a dost se mi líbil. A pak struktura. A bylo téměř hotovo 🙂 Hodně zjednodušeně. Bylo zatím samozřejmě hodně práce a o to větší radost mi dělá, že se to povedlo.

Pro mě bylo také úžasné zjištění, jak jsou lidé připraveni pomoct, když jde o dobrou věc. Když jsem měla hotový nápad, nástřel sloves, tak jsem několik sester, které pracovaly/pracují v zahraničí požádala o splnění úkolu. Každá měla dodat 20 sloves, které  na směně neustále točí dokola. A výsledek? Každá se ráda zúčastnila a přehled poslala. Další jeden až dva týdny mi chodily zprávy s otázkami -> Máš tam tohle? Teď jsem v této situaci a napadlo mě tady toto . No bylo to jako ze sna a jsem za to velmi vděčná! Za to, že jsem se ocitla v kruhu tak podporujících lidí.  A přeneseně to pak může pomáhat dál.  No a díky konstruktivní zpětné vazbě jsem to srovnala se svými nápady a mohla vytřídit opravdu to, co je časté, ať čtenáře nezahlcuji.

No a v momentě, kdy jsem hotový eBook začala posílat na všechny odborné revize a korekturu a začala sbírat krásné zpětné vazby, tak musím přiznat, že se mi dost ulevilo, že se to celé povedlo 🙂

 

Takže v tomto momentě mu přeji, ať se mu v tom širém světě daří. Ať pomáhá těm, kteří přesně tento typ informací potřebují. Budu velmi ráda za vaše připomínky, podněty, nápady. Na tom mi hodně záleží. Klasicky na IG nebo FB 🙂

 

 

Jsem zdravotní sestra s mezinárodním vzděláním i pracovní zkušeností. Již dlouhou dobu je zdravotnická angličtina běžnou součástí mého profesního života. Sdílením svých znalostí pomáhám zdravotníkům na jejich cestě k lepší znalosti odborné angličtiny. Můj příběh si přečtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.